نرم افزار های مورد نیاز

تبلیغات متنی


فال  pmc – فال و طالع بینی هفتگی پی ام سی

فال pmc : شما هر هفته روزهای جمعه میتوانید فال و طالع هفته پیش روی خود را در این صفحه بخوانید. شاید بعضی ها اصلا اعتقادی به این چیزها نداشته باشند ولی خیلی از مردم عمیقا به طالع بینی معتقد بوده و خیلی پیش آمده است که در سایت ما نیز اعلام کرده اند که فال های اعلام شده برای ماه تولدشان کاملا با شرایط فعلی شان منطبق بوده و دقیقا شرح حال آنها در فال آمده است. شما هم میتوانید در مورد اینکه فال و طالع تان درست اعلام شده یا نه در پایین این صفحه و در قسمت کامنت ها به بحث و گفتگو با دیگر کاربران سایت بپردازید.

فال pmc این هفته برای متولدین فروردین :

مسافرتان موفق و پیروز برمی گردد، همین امر باعث می شود دل نگرانی هانیتان کمتر شود. در انتظار یاری همدل و شریکی باوفا هستید. قدر همراهان خود را بیشتر بدانید و با آنها مهربان باشید. در مورد مسئله ای که فکرتان را مشغول کرده پایداری و صبور و تحمل کلید راه شماست. بهتر است مراقب باشید تا بیهوده سر دیگران غر نزنید.

فال pmc

فال pmc این هفته برای متولدین اردیبهشت :

روغن ریخته را نذر امامزاده نکنید. شخصی در اطرافتان واقعا به کمک نیاز دارد، هرکاری در توانتان هست برایش انجام دهید. زندگی کوتاه تر از آن است که در گوشه خانه و در تنهایی تلفش کنید. به طبیعت بروید و از زیبایی های آن لذت ببرید. حتی به میان جمع هایی بروید که نمی شناسیدشان، پار را فراتر گذاشته و برای خود هدیه ای بخرید.

فال pmc

فال pmc این هفته برای متولدین خرداد :

برای حرفی که به شما زده نشده خودتان را قضاوت نکنید. اگر خودتان برای خودتان کاری نکنید از دست دیگران کمکی برنخواهد آمد. این روزها پاهایتان روی زمین و سرتان روی ابرهاست. مراقب حسودان باشید. حواستان باشد صد دوست کم و یک دشمن زیاد است. آنچه امروز خرج می کنید برمی گردد، نگران نباشید.

فال pmc

فال pmc این هفته برای متولدین تیر :

برای انجام کاری دو دل هستید، صبر کنید تا قانع نشده اید دست به هیچ اقدامی نزنید. برای رفتن به جلسه یا دادگاهی کاملا آماده باشید تا غافلگیر نشوید. مقدمات یک سفر برایتان فراهم خواهد شد، حتما به این سفر بروید و در طی این سفر حواستان به اطرافیانتان هم باشد. نذرتان را هم ادا کنید.

فال pmc

فال pmc این هفته برای متولدین مرداد :

موفقیت شما حتمی است اما حواستان باشد آزردن دیگران کار را دشوار می کند، بهتر است مراقب زبانتان باشید. تحولی در زندگی شخصی یا کاری شما ایجاد می شود، افکار مایوس کننده را از خود دور کنید. روی خوش دنیا عاقبت به کام شما خواهد چرخید. کمی صبور باشید و نا امید نباشید.

فال pmc

فال pmc این هفته برای متولدین شهریور :

وقتی برای تجریه و تحلیل و برنامه ریزی نمانده، از تفریح دست بردارید و همین حالا اقدامی بکنید. بزودی خبرهای خوبی خواهید شنید که حالتان را از این رو به آن رو می کند. مالی را که باخته بودید پس خواهید گرفت. یک نفر از شما دلگیر است، از او دلجویی کنید. بخاطر دلخوری های جزئی رابطه قدیمی خود را خراب نکنید.

فال pmc

فال pmc این هفته برای متولدین مهر :

یک کار نیمه تمام را بزودی به پایان می رسانید و نفس راحتی می کشید. شخصی در خق شما لطف و محبتی خواهد کرد، او چشم داشتی ندارد شما قدردان باشید. دست از مقایسه بردارید تا همین جا هم بسیار خوب پیش آمده اید. شخصی از حرف های شما برداشت اشتباه کرده، بهتر است با او دوباره حرف بزنید و ابهام را برطرف کنید.

فال pmc

فال pmc این هفته برای متولدین آبان :

انجام کاری روحتان را آزار میدهد. بیش از این خودتان را شکنجه نکنید. این کار را رها کنید تا دربهای دیگری به رویتان باز شود. یک هدیه کوچک می تواند تأثیر بزرگی داشته باشد. به شخص که برایتان مهم است، مهربانی کنی. به نتیجه اش شک نداشته باشی. قدر زندگیتان را بدانید. شما وضع خوبی دارید.

فال pmc

فال pmc این هفته برای متولدین آذر :

فکر نکنید که زندگی دیگران عالیست و فقط شما دردسر دارید. بی دلیل به کار دیگران توجه می کنید یا حسرت می ورزید. شما پرتوقع هستید و برای چیزی که میخواهید به هر دری می زنید تا آن را بدست می آورید. به فکر آینده باشید و خودتان را بهتر بشناسید. بهتر است عاقلانه هر چه سریعتر مخارج اضافی را کم کنید.

فال pmc

فال pmc این هفته برای متولدین دى :

در مورد اتفاقی که افتاده سرزنش کردم و مقصر دانستن دیگران نه تنها باعث نمی شود احساس بهتری پیدا کنید، بلکه شما را از بررسی درست و تصمیم گیری عاقلانه هم دور می کند. شنیدن یک خبر دانه امید در دلتان می کارد و بسیار خوشحالتان می کند. دیگران را در این شادی سهیم خواهید کرد.

فال pmc

فال pmc این هفته برای متولدین بهمن :

برای انجام کاری با شما مشورت خواهند کرد، تاجایی که می توانید همکاری کنید و پیشنهادات تان را دریغ نکنید. این روزها بیهوده پول خرج نکنید، مطمئن باشید که پشمان نخواهید شد. برای هدفی که در ذهن دارید، حتما باید راهنمایی خبره و ضمنا اهل دل داشته باشید وگرنه طی طریقی که در سرتان است کار آسانی نخواهد بود.

فال pmc

فال pmc این هفته برای متولدین اسفند :

به جایی می روید و در جمع دوستان از دیدن شخصی خوشحال می شوید. به چیزی دلبستگی دارید که حالتان را خوب می کند. موسیقی می تواند درمان بی قراریتان باشد. این اواخر شما دایم خسته اید. وقت آن رسیده تا کمی به خودتان استراحت بدهید. هم روحی و هم جسمی. پیشنهادی به شما می شود، کار خودتان را بکنید.

 

فال روزانه | فال هفتگی pmc

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها