نرم افزار های مورد نیاز

تبلیغات متنی


تعبیر دیدن جن و پری در خواب

تعبیر خواب جن : برخی معبران دیدن جن در خواب را خوب و برخی آن را دشمن میدانند . تعبیر خواب جن و پری با هم فرق دارد. ما در این بخش از مجله اینترنتی حرف تازه تعبیر خواب جن و پری را برای شما آماده کردایم.

تعبیر خواب جن

تعبیر خواب جن حضرت امام جعفر صادق (ع)

حضرت امام جعفر صادق فرماید: دیدن جن در خواب بر پنج وجه است.
دوستی عزیز. بخت و دولت. کاری که دارد از او کامرانی یابد. بزرگی و حشمت. خبر دروغ و کارهای باطل است.

تعبیر خواب جن محمدبن سيرين

محمدبن سيرين گويد: پري به خواب ديدن، اگر خوشخوي و شادمان است، دليل كه عز و دولت يابد،
اگر او را زشت و غمگين بيند، دليل بر غم و اندوه كند،
اگر پري را مرده بيند، كار او شوريده شود،
اگر با پري جنگ مي كرد، دليل كه كار او آشفته شود.

تعبیر خواب جن دانیال نبی

دانیال نبی فرماید :اگر به خواب ديد كه در ميان پريان است، دليل كه به سفر شود و آن سفر او را مبارك بود.
اگر بيند پري او در گردن گرفت و مي رفت، دليل بر عز و جاه و بزرگي بود.
اگر بيند پري او از گردن بينداخت، از جاه و بزرگي بيفتد.
اگر بيند پريان با او به لطف سخن مي گفتند، دليل كه كارش نيكو شود.
اگر پري را درجامه نيكو بيند، حالش نيكو شود.
گر پري را در خانه بد بيند، حالش بد شود.
اگر بيند پري او را چيزي داد. از زر و سيم و آن چه بدين ماند، دليل كه دولت و اقبالش زيادت شود.

همچنین بخوانید : تعبیر خواب شیطان یا ابلیس 

تعبیر خواب جن جابرمغربي

جابرمغربي گويد: اگر پري را بيمار يا مرده بيند، دليل كه حال او بد شود. اگر بيند پادشاه پريان او را بنواخت، دليل كه دولت و اقبال يابد و مقرب پادشاه گردد. اگر ديد پري جايگاه خويش را بدو نمود و گاه خود را بر او عرضه كرد و گاه خود را پنهان، دليل كه زني با وي مكر و خيانت سازد. اگر بيند در خانه پريان شد و ايشان را مي شناخت، دليل كه به غربت افتد و شهرها بيند. اگر بيند پري او را همي برد، دليل كه حاجت او روا شود، از جائي كه اميد ندارد.

تعبیر خواب جن منوچهر مطيعي تهراني

منوچهر مطيعي تهراني گويد : ديدن جن در خواب روبه روئي با فتنه و دشمني است و چنانچه در خواب جن ببينيد با دشمني دست و پنجه نرم مي کنيد و عليه شما آتش فتنه اي بر افروخته مي شود.
اگر در خواب از جني بترسيد و فرار کنيد امنيت مي يابيد و سود مي بريد.
اگر جني در خانه خودتان ديديد او يک دشمن خانگي است و خواب شما مي گويد که مراقب يکي از نزديکان خويش باشيد.
چنانچه در خانه خود تعدادي جن ديديد نشان آن است که اهالي خانه عليه شما جبهه گرفته اند و مخالف هستند.

تعبیر خواب جن

اگر جن را در جائي ناآشنا ديديد دشمني بيگانه است که با او روبه رو مي شويد.
اگر جن در خواب ديديد و آن جن خوشحال بود شما غمگين مي شويد و اگر اندوهگين بود شما شادي و سرور مي يابيد.
مشاهده شادي اجنه و جشن و سرور آن ها شادي دشمنان تلقي مي گردد که مطلوب نيست چون شادي دشمن با غم و اندوه ما مرادف است.
اگر در خواب قيافه آشنائي را ديديد و احساس کرديد که او جن است تعبير همان است که نوشته شدو اگر جن آشنا بود و چيزي به شما داد پولي عايدتان مي شود و اگر چيزي از شما خواست يا گرفت مالي را از دست مي دهيد .
دوستي با جن در خواب مجاورت با دشمن و قبول فتنه بدون مبارزه است و اگر در خواب با جن دعوا کرديد صلح و سلامت مي يابيد.


خلاصه داستان و عکسهای بازیگران سریال آشوب

سریال آشوب سریال ۲۷ قسمتی است که از شنبه ۱۰ شهریور جایگزین مجموعه «آرماندو» می شود و پخش آن تا دهه اول ماه محرم ادامه خواهد داشت.البته این موضوع هنوز از طرف روابط عمومی شبکه اول تایید نشده است. و احتمالا جایگزین سریال آرماندو از بین دو سریال آشوب و مجموعه نزدیکی های بهشت انتخاب خواهد شود

«آشوب» به کارگردانی امیر پوروزیری و تهیه کنندگی مهدی همایونفر محصول مرکز فیلم و سریال سازمان هنری رسانه ای اوج است.
بخش هایی از سریال آشوب در بوستان ولایت، آبادان، خرمشهر، کارخانه سیمان شهر ری و شهرک سینمایی دفاع مقدس تصویربرداری شده است.

سریال آشوب

روایتگر قصه شهر خرمشهر در بازه زمانی ماه‌های منتهی به آغاز دفاع مقدس تا اشغال این شهر است. علی دلگشایی و احسان فکا نیز نویسندگان این سریال هستند. داستان مجموعه تلویزیونی «آشوب» قصه‌ای عاشقانه را بعد از انقلاب و همزمان با آغاز جنگ تحمیلی روایت می‌کند. قصه عاشقانه ای بین یک جاسوس عراقی و یک پرستار که در فصل اول تا زمان جنگ و سقوط خرمشهر روایت می شود و در فصل دوم که طراحی قصه توسط علی دلگشایی و سلمان فرخنده و احسان فکا صورت گرفته تا آزادی خرمشهر ادامه دارد.

سریال آشوب

عباس غزالی، محمود پاک‌ نیت , سلمان فرخنده، سیاوش طهمورث، مهدیه نساج، پروانه معصومی، مالک سراج بازیگران این سریال هستند که مقابل دوربین ایفای نقش می کنند.

سریال آشوب

دیگر عوامل سازنده سریال آشوب

عوامل اصلی این مجموعه عبارتند از: کارگردان: امیر پوروزیری، تهیه کننده: مهدی همایونفر، نویسندگان: علی دلگشایی و احسان فکا، بازیگران: عباس غزالی، سیاوش طهمورث، محمود پاک نیت، پروانه معصومی، سلمان فرخنده، مالک سراج، شیوا ابراهیمی.مدیر تصویربرداری: آرش خلاق دوست، طراح گریم: کامران خلج، صدابردار: روح الله جعفر بیگلو، مدیر تولید: مجید معدنی، جانشین تولید و مدیر تدارکات: سید مقصود میرهاشمی، طراح صحنه: حمید شهیری، طراح لباس: مژگان عیوضی، عکاس: پدرام نامدار، روابط عمومی: محمد مهدی شیخ صراف، محصول تازه مرکز فیلم و سریال سازمان هنری رسانه ای اوج.

 سریال آشوب

 

سریال آشوب


فصل دوم سریال پدر | آیا سریال پدر ادامه دارد؟

فصل دوم سریال پدر : سریال پدر را میتوان به عنوان یکی از پربیننده ترین سریال های سالهای گذشته صدا و سیما نامید. این سریال امشب با پخش قسمت ۳۲ به پایان رسید و پایان آن به شکلی بود که این سوال را در بین بینندگان خود بوجود آورده است که آیا سریال ادامه خواهد داشت و به عبارتی فصل دوم آن ساخته خواهد شد یا نه؟

فصل دوم سریال پدر

طی روزهای گذشته هم شایعاتی در مورد زنده بودن کارکتر حامد در سریال در فضای مجازی مطرح بود که این موضوع و پایان مشکوک سریال این گمانه زنی ها را بین مردم بوجود آورده است که احتمالا فصل دوم سریال پدر نیز ساخته خواهد شد و داستان آن هنوز به پایان نرسیده است.

در قسمت آخر سریال پدر دیدیم که بعد از رضایت مسعود پسر عموی لیلا و دستگیری توفیق و اعتراف به قتل ناصر ، لیلا از زندان آزاد شد و پیش خانواده اش برگشت.

همچنین حاج علی سهم الارث دخترش عاطفه را نیز بهش میده و کارخانه رو به لیلا و دخترش عاطفه و دامادش محسن می سپاره و شریفه نیز مدیریت خیریه را به لیلا می سپاره.

سکانس بحث برانگیز قسمت آخر این سریال زمانی هست که گوشی محل کار لیلا زنگ میخوره و گوشی را برداشت و گفت بله ، ـ سلام من حامدم ـ واین آخرین جمله سریال پدر بود و این سریال با چهره حیرت زده لیلا به پایان رسید .

لیلا بعد از جواب دادن به شدت تعجب میکنه و حالت عجیبی پیدا میکنه و در همان حین سریال تموم میشه و همین سکانس و همچنین جمله پایانی سریال که نوشته و این پایان نیست … باعث بوجود آمدن این سوال میشه که آیا فصل دوم سریال نیز ساخته خواهد شد یا نه که احتمالا بزودی دست اندرکاران و سازندگان سریال پدر به این سوال پاسخ خواهند داد.

در صورتی که اخبار جدیدی در مورد این موضوع منتشر شود در همین صفحه به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

لطفا شما هم نظر خود را در مورد پایان این سریال و حدس و گمان های خود را در مورد ساخت فصل دوم سریال در انتهای همین صفحه و در قسمت دیدگاه برایمان بنویسید


طالع بینی و فال روزانه جمعه ۹ شهریور ۹۷

فال روزانه جمعه ۹ شهریور – ۳۱ آگوست برای امروز شما

فال روزانه

امروز چه اتفاقاتی در انتظار شما می باشد… فال روزانه خود را اینجا بخوانید

فال فروردین ماه

فال روزانه جمعه ۹ شهریور ۹۷ متولدین فروردین ماه

امروز ممکن است برنامه های تان خوب پیش نرود و شما را به یاد دورانی در گذشته بیندازد که مثل امروز اندوهگین بودید. شاید غم و غصه های قدیمی دوباره به سراغ تان بیاید، اما شما نمی توانید به سادگی آن ها را کنار بزنید و گوشه ای مدفون کنید. برای این که خودتان را از این مخمصه خلاص کنید باید با دردهای گذشته مواجه شوید. اکنون باید بتوانید وقایع را از یکدیگر متمایز کنید تا با ذهن روشن به سوی آینده پیش بروید و ببینید چه می خواهید.

جداکننده

فال اردیبهشت

فال روزانه جمعه ۹ شهریور ۹۷ متولدین اردیبهشت ماه

اگر امروز بتوانید با موفقیت از یک چالش بیرون بیایید، آن وقت ممکن است در محل کار به خاطر تلاش های تان مورد توجه قرار بگیرید. البته، دل مشغولی اکنون شما فقط موضوعات کاری نیست، بلکه به موضوعاتی از قبیل عشق و روابط نیز فکر می کنید. یادتان باشد که امروز قوه ی خیال تان خوب کار می کند، از این رو ممکن است به راحتی نتوانید واقعیت را از رویا تشخیص دهید. برای این که از واقعیت فاصله نگیرید به شما توصیه می شود روی وظایف تان تمرکز کنید. آن چه بیش از هر چیز دیگری در این زمان اهمیت دارد این است که در نتیجه ی کارهای تان به پیامدهای ملموس برسید.

جدا کننده

فال خرداد

فال روزانه جمعه ۹ شهریور ۹۷ متولدین خرداد ماه

اکنون در یک سفر ذهنی به سر می برید و در حال جستجوی خلاقیت هستید. در این مسیر ممکن است یک سری امور تعریف نشده سر راه تان قرار بگیرد و شما را به مبارزه بطلبد. هر چه قدر هم که تلاش کنید باز نمی توانید جوهره ی تجربه ی خود را به وسیله ی کلمات بیان کنید. این لحظات را به خاطر آن چه به شما ارزانی داشته اند پاس بدارید، گاهی یک لحظه آن قدر بزرگ است که در قالب کلام نمی گنجد.

جدا کننده

فال تیر ماه

فال روزانه جمعه ۹ شهریور ۹۷ متولدین تیر ماه

موجی از ایده های بزرگ بر ساحل ذهن تان رسیده است و نمی توانید جلوی آن را بگیرید. یک فرصتی پیش روی تان قرار گرفته که شما را وسوسه می کند، اما هنوز نمی دانید که آیا این فرصت پتانسیل واقعی شدن را دارد یا نه. با این حال این شک و تردید و نمی تواند جلوی شما را بگیرد، هر طور شده می خواهید فرصت های جدید را امتحان کنید. تصمیم ندارید به خارج از کشور یا کهکشانی دیگر سفر کنید، اما به دنبال ماجراجویی هستید و می خواهید با این کار احساس آزادی کنید. می توانید به چیزهایی که دوست دارید در تصورات تان فکر کنید و هر وقت احساس کردید که یک ماجرایی جالب است و پتانسیل واقعی شدن را دارد بکوشید تا آن رویا را به واقعیت تبدیل کنید.

جدا کننده

فال مرداد

فال روزانه جمعه ۹ شهریور ۹۷ متولدین مرداد ماه

دوست دارید که در تعاملات تان با دیگران بی طرف باقی بمانید، اما واقعیت این است که به این راحتی ها نمی توانید یک بیننده ی بی طرف باشید. موضوعات پیچیده ی احساسی ممکن است از اعماق ناخودآگاه تان ظاهر شود و از آن جایی که تحت فشار قرار گرفته اید می خواهید هر چه سریع تر دست به کار شوید و چاره ای بیندیشید. حالا احساس می کنید که اکنون فقط باید عجله کنید. به ندای درون تان گوش دهید، اما حواس تان باشد که مهم نیست یک قهرمان باشید، بلکه باید تمرین کنید که مهربانی و دل رحمی به خرج دهید.

جدا کننده

فال شهریور

فال روزانه جمعه ۹ شهریور ۹۷ متولدین شهریور ماه

انرژی شما مثل یک پاندول مدام در حال نوسان است، به همین خاطر ممکن است دچار مشکل شوید. مشکلات شما بیشتر به علت اختلاف نظرهاست و نه ناسازگاری اهداف. به نظر می رسد که هر دو طرف می خواهید در نهایت به یک نتیجه ی مشترک برسید. عقل تان را به کار بیندازید و به یک نقطه ی مشترک برسید و کار را از همان جا شروع کنید. برای این که به پیامد مطلوب برسید باید از یک راهکار مشارکتی استفاده کنید.

جدا کننده

فال مهر

فال روزانه جمعه ۹ شهریور ۹۷ متولدین مهر ماه

اگر چه امروز دچار شدت احساسات هستید، اما هنوز نسبت به وقایعی که در جریان است اطمینان کامل دارید. اما ممکن است این مثبت اندیشی شما به خاطر دلالیلی نامشخص خدشه دار شود. به نظر می رسد که ترجیح می دهید ساکت بمانید و زمانی که در اوج احساسات هستید حرفی از خواسته ها و احساسات درونی تان نزنید. یادتان باشد که هر وقت دل تان خواست می توانید مدتی تنها باشید و از جمع فاصله بگیرید. تنها چیزی که برای بهتر شدن به آن نیاز دارید کمی تنهایی و تفکر عمیق است.

جدا کننده

فال آبان

فال روزانه جمعه ۹ شهریور ۹۷ متولدین آبان ماه

اگر چه در زندگی واقعی با چالش هایی روبرو هستید، اما این روزها نوعی راحتی آشنا را احساس می کنید که روح تان را نوازش می دهد. این قابلیت را دارید که هر زمان ناخودآگاه تان شما را با موضوعات سخت مواجه کرد در ذهن تان را ببندید. اکنون تصاویری در ذهن تان جرقه می زند که حالت نمادین دارند و البته شما می توانید آن ها را رمزگشایی کنید. به ندای درون تان گوش دهید و آن را راهنمای خود قرار دهید تا تکه های گم شده ی آینده را یک به یک پیدا کنید.

جدا کننده

فال آذر

فال روزانه جمعه ۹ شهریور ۹۷ متولدین آذر ماه

امروز اولویت اول شما باید این باشد که از احساسات تان محافظت کنید، اما از آن جایی که احساسات و اعمال شما با یکدیگر هماهنگ نیستند ممکن است احساس کنید گیج شده اید. البته، این عدم وضوح ذهن آن قدرها هم که فکر می کنید چیز بدی نیست، زیرا تحت این شرایط که قلب و عقل تان ناهماهنگ شده مجبور می شوید با تأمل و دقت بیشتری اندیشه کنید. بهتر است ابتدا روی اهداف کلی تمرکز کنید و بعد وارد جزییات شوید. سعی کنید با مشکلات تان با خوشرویی مواجه شوید تا احساس سرزندگی کنید.

جدا کننده

فال دی

فال روزانه جمعه ۹ شهریور ۹۷ متولدین دی ماه

امروز نمی توانید تنبلی کنید، آن هم فقط به خاطر این که اوضاع به نفع شماست. سخت کوش باشید و به تعهدات تان عمل کنید تا شانس موفقیت تان افزایش پیدا کند. اگر چه نسبت به اهداف بلند مدت تان واقع نگر هستید، اما هنوز از زندگی اجتماعی خود مطمئن نیستید. یادتان باشد موقع گفتگو چیزهایی را بگویید که در ذهن دارید، دلیلی ندارید چیزی را پنهان کنید. وقتی همه چیز را گفتید اطرافیان تان هم احساس بهتری خواهند داشت.

جدا کننده

فال بهمن

فال روزانه جمعه ۹ شهریور ۹۷ متولدین بهمن ماه

بد نیست برای مدتی راهکارهای منطقی را کنار بگذارید و به جاهایی بروید که تا به حال هرگز در آن مکان ها نبوده اید. سعی کنید آزادانه و بدون احساس محدودیت تصورات تان را به کار بیندازید و رویاهای تان را رنگارنگ کنید. می توانید به کارهایی که می خواهید در مرحله ی بعد انجام دهید فکر کنید، فقط به کلیات فکر کنید، بقیه را ذهن تان خودش انجام می دهد.

جدا کننده

فال اسفند

فال روزانه جمعه ۹ شهریور ۹۷ متولدین اسفند ماه

احساس می کنید که کمی هیجان نیاز دارید، اما از طرفی هم می خواهید که امنیت احساسی خود را حفظ کنید. شاید وقتی دست به کارهای ریسکی می زنید خوش شانس باشید، اما امروز همه ی دوستان و اطرافیان به شما توصیه می کنند که جانب احتیاط را بگیرید. شاید آن ها راست می گویند. برای این که بدرخشید بهتر است نقش یک انسان بالغ و مسئولیت پذیر را بازی کنید.

جدا کننده

فال امروز | فال روزانه تولد | فال pmc


بیوگرافی و عکس های عباس غزالی بازیگر و مجری

عباس غزالی (زاده ۱۴ بهمن ۱۳۶۳ در تهران) بازیگر سینما و تئاتر ایرانی است. این بازیگر دارای تحصیلات دیپلم ادبیات و علوم انسانی می‌باشد و بازیگری را از ۱۲ سالگی در کانون فرهنگی تربیتیه حر آغاز نمود و همچنین کلاس های بازیگری نمایش تئاتر را نیز در همین کانون گذراند.

او تئاتر های زیادی در سطح جشنواره های مختص کانون های تهران انجام داد و رتبه های مختلفی را نیز کسب نمود ، دوران نوجوانی تا جوانی را در کانون حر سپری و بازیگری را آموخت ، این دوران برای او دوران کشف استعداد بود و ذوق و جوهره ای که در وی وجود داشت در مسیر واقعی قرار گرفت و پرورش پیدا کرد. غزالی به خاطر حضورش در سریال وضعیت سفید و بازی در نقش بهروز به شهرت رسید، اما بسیاری بازی وی را در آن نقش غلو شده و تقلیدی از بازی‌های بهروز وثوقی می‌دانند.

عباس غزالی

علایق عباس غزالی

بازیگران مورد علاقه ایشان

ایرانی:حامد بهداد, پرویز پرستویی, مهدی هاشمی , سعید پورصمیمی, عزت ا… انتظامی و …
خارجی:نیکلاس کیج,شان پن, داستین هافمن, رابرت دنیرو و آل پا چینو هستند.

موسیقی های مورد علاقه

آهنگ هایی که عباس غزالی را بگیره گوش می ده و تعصب روی فرد خاصی نداره.
آهنگ های فرمان فتحعلیان را خیلی دوست داره.
عسگری و چاوشی هم ای, گوشکی می ده.
evanesens یکی از خوانندگان موردعلاقه اوست.
selendion هم یکی دیگر از خوانندگان مورد علاقه اوست که اعتقاد دارد او آدم را به پرواز در می آورد .اما
آهنگ و خواننده خاصی را مدنظر ندارد.

تفریحات او

دیدن فیلم.
خواندن نشریات سینمایی از جمله: نقش آفرینان, فیلم نگار, سینما پویا , مجله فیلم و…….
بیلیارد باز قهاری هم هستند.

عاشق همه جا به خصوص جنوب و آدم هایش.

اگر بازیگر نمی شد اول فوتبالیست و بعد نقاش می شد.

رنگ زندگی از نگاه او
زندگی از دید او باید سبز باشد, ولی ما آدما داریم اونو عوض می کنیم و از سبزی دورش می کنیم.

وی به تازگی به متاهلین می پیوندد.

فیلم‌شناسی عباس غزالی

سینما

پری سا ۱۳۹۶ (محمد رضا رحمانی)
من یوسفم مادر ۱۳۹۶ (محمد رضا فرطوسی)
همه چی عادیه ۱۳۹۵(محسن دامادی)
قیچی ۱۳۹۴ (کریم لک زاده)
دلبری ۱۴۹۴ (سید جلال اشکذری)
اعترافات ذهن خطرناک من ۱۳۹۳ (هومن سیدی)

سریال

سال ساخت عنوان کارگردان

۱۳۷۷ انتظار سرخ بازیگر محمد درمنش
۱۳۷۸ زمان شوریدگی بازیگر محمدعلی نجفی
۱۳۷۷ یونس بازیگر محمدرضا خالقی
۱۳۷۸ داستان یک شهر بازیگر مهمان اصغر فرهادی
۱۳۷۸ ستارگان زمینی بازیگر عباس مرادیان
۱۳۷۸ قصه‌های پدر بازیگر
۱۳۷۹ ماه محبوب خدا بازیگر داود توحیدپرست
۱۳۷۹ مظلوم اول بازیگر سیدجواد هاشمی
۱۳۸۰ سه پنج دو بازیگر مهرداد غفارزاده
۱۳۸۱ آن‌ها که مانده‌اند بازیگر محمدمهدی رسولی
۱۳۸۲ غنچه‌های سحر بازیگر محسن محسنی‌نسب
۱۳۸۲ یک خط سفید بازیگر محمد حیدری‏
۱۳۸۲ تله‌فیلم «ابی سی دی» بازیگر محمد درمنش
۱۳۸۳ تله‌فیلم «پدر کاغذی» بازیگر علیرضا اسحاقی
۱۳۸۳ تله‌فیلم «نسیم شمال باد جنوب» بازیگر مهدی عسگرپور
۱۳۸۳ خبرنگار بازیگر محمد حسن‌زاده
۱۳۸۴ حضرت یوسف بازیگر فرج‌الله سلحشور
۱۳۸۴ تله‌فیلم «شاید دوست شاید دشمن» بازیگر مجید تربتی
۱۳۸۴ تله‌فیلم «روز بعد از خوشبختی» بازیگر سیروس مقدم
۱۳۸۵ تله‌فیلم «نشانه‌ها» بازیگر حمید بهمنی
۱۳۸۵ عقیق بازیگر نوید محمودی
۱۳۸۶ رستگاران بازیگر سیروس مقدم
۱۳۸۶ تله‌فیلم «همان نور معروف» بازیگر جواد افشار
۱۳۸۶ تله‌فیلم «صدایم کن» بازیگر افشین صادقی
۱۳۸۷ تله‌فیلم «میتونه آخریش باشه» بازیگر جمشید محمودی
۱۳۸۷ یک لحظه دیرتر بازیگر رضا بهشتی
۱۳۸۷–۱۳۹۰ وضعیت سفید بازیگر حمید نعمت‌الله
۱۳۸۸ تله‌فیلم «چهار حرفی» بازیگر جمشید محمودی
۱۳۹۰ تله‌فیلم «حرف مردم» بازیگر داریوش یاری
۱۳۹۱ تله‌فیلم «یه گوشه دنج» بازیگر افشین صادقی
۱۳۹۱ تله‌فیلم «به صرف شربت و شیرینی» بازیگر هادی مقدم دوست
۱۳۹۱ تله‌فیلم «نیمه شب» بازیگر سیامک صرافت
۱۳۹۲ مادرانه بازیگر جواد افشار
هفت آسمان بازیگر
۱۳۹۳ حانیه بازیگر سید جلال دهقانی اشکندری
۱۳۹۴ شاید برای شما هم اتفاق بیفتد بازیگر احمد معضمی
خندوانه مهمان رامبد جوان
۱۳۹۵ چرخ فلک بازیگر بهرام عظیمی پور یک اپیزود

عباس غزالی

نمایش ها

غریب کوفه ۱۳۷۷
یتیمان کوفه ۱۳۷۸
زیر باران آهنی ۱۳۷۹
مسافر کوفه به کارگردانی ۱۳۸۰
شانه های خسته ۱۳۸۱
پدر خاک ۱۳۸۲
مسافر کوفه ۱۳۸۳
غریب کوفه(۲) ۱۳۸۴
الرحیل ۱۳۸۴
پس از غروب ۱۳۸۴
شهرآشوب ۱۳۸۵
دروازه ساعات ۱۳۸۵
نمایش مشق کاروان ۱۳۸۵

مجری بازیگر

عنوان برنامه سال ساخت کارگردان
مثبت عشق ۱۳۸۳ نوید محمودی
نردبان ۱۳۸۶–۱۳۸۴ نوید محمودی – محمد حسن‌زاده – رضا حیدری
یک خط سفید ۱۳۸۴ رضا حیدری
بوم سفید ۱۳۸۵ کامیار اسماعیلی

عباس غزالی

جوایز و افتخارات عباس غزالی

دریافت جایزه بازیگری از جشنواره استانی تهران برای نمایش «مقصد آن بی‌گناه»؛ ۱۳۷۴–۱۳۷۳
دریافت جایزه بازیگری اول از بخش نوجوانان جشنواره کانون‌های تهران برای نمایش «خنجر»؛ ۱۳۷۸–۱۳۷۷
دریافت جایزه بازیگری اول از بخش نوجوانان جشنواره دفاع مقدس برای نمایش «زیر باران آهنی»؛ ۱۳۷۹–۱۳۷۸
کاندیدای نقش مکمل مرد در ۳۳ جشنواره فیلم فجر در فیلم سینمایی اعترافات ذهن خطرناک من

عکس های عباس غزالی

عباس غزالی

عباس غزالی

عباس غزالی

عباس غزالی

عباس غزالی

عباس غزالی

عباس غزالی

عباس غزالی

عباس غزالی


بیوگرافی و عکس های محمود پاک‌ نیت بازیگر

محمود پاک‌ نیت (زاده ۱۰ دی ۱۳۳۱ در کازرون) بازیگر ایرانی است. محمود پاک‌نیت، از سال ۱۳۴۸ در زمینهٔ تئاتر شروع به کار کرد و در ۵۲ نمایش حضور یافت. وی در سال ۱۳۵۲ به استخدام اداره کل فرهنگ و هنر درآمد.

از سال ۱۳۶۷ به فعالیت در عرصه سینما و تلویزیون پرداخت و موفق به اخذ درجهٔ یک هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گردید. با مجموعه پرطرفدار روزی روزگاری به محبوبیت دست یافت؛ و محبوبیت او با مجموعه‌های پدرسالار و پس از باران ادامه یافت.

او در سریال یوسف پیامبر در نقش یعقوب ایفای نقش کرده‌است. وی همسر مهوش صبرکن (بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون) است. وی در سریال شهرزاد در نقش جمشید پدر شهرزاد به ایفای نقش پرداخت.

محمود پاک نیت

پاک نیت: سال ۵۶ در تئاتری به نام شاتره با خانمم آشنا شدم، شاتره گیاهی است که برای بیماران گرمازده بسیار مفید است و دمای بدن آنها را پایین می آورد من و همسرم آنجا با هم، همبازی بودیم من نقش پسر کارگر را بازی می کردم و همسرم نقش شازده خانم رو … تو همون تئاتر بود که یک دل، نه صددل عاشق ایشان شدم و بعد از دوسال هم ایشان جواب مثبت به ما دادند و ما زندگی مشترک مان را شروع کردیم.

صبرکن: من اون موقع فقط ۱۸ سالم بود و به تنها چیزی هم که اصلا فکر نمی کردم، ازدواج بود، به همین خاطر هیچ ملاک خاصی نداشتم، اما عشق و علاقه ما به همدیگه باعث شد که باهم ازدواج کنیم.

ایشان از جمله زوج های هنری هستند که کارنامه خوبی در زمینه بازیگری دارند، اما مثل تمام زن و شوهرهای دیگر، دارای یک زندگی خانوادگی هم هستند، با دو فرزند پسر به نام های مسعود که متولد ۱۳۶۰ است و مهرداد که در سال ۱۳۶۳ به دنیا آمده است.

محمود پاک نیت

فیلم‌شناسی محمود پاک‌ نیت

سینمایی

(۱۳۶۶) گشتی‌ها (جواد مرادی)
(۱۳۶۷) شاخه‌های بید (امراله احمدجو)
(۱۳۶۸) تابستان ۵۸ (مجتبی راعی)
(۱۳۷۲) جای امن (مجتبی راعی)
(۱۳۷۳) آرایش مرگ (افشین شرکت)
(۱۳۷۴) قله دنیا (عزیزالله حمیدنژاد)
(۱۳۷۵) لاک‌پشت (علی شاه‌حاتمی)
(۱۳۷۵) سرزمین خورشید (احمدرضا درویش)
(۱۳۷۶) دنیای وارونه (شهریار بحرانی)
(۱۳۷۷) مرد عوضی (محمدرضا هنرمند)
(۱۳۷۷) جنگجوی پیروز (مجتبی راعی)
(۱۳۷۷) سیب سرخ حوا (سعید اسدی)
(۱۳۷۷) باشگاه سری (جمال شورجه)
(۱۳۸۰) دعوت به شام (داود موثقی)
(۱۳۸۱) صنوبر (مجتبی راعی)
(۱۳۸۱) بی تو تنهایم (قدرت‌الله صلح‌میرزایی)
(۱۳۸۱) ایستگاه متروک (علیرضا رییسیان)
(۱۳۸۲) عاشق مترسک (مهدی نوربخش)
(۱۳۸۴) سفر به هیدالو (مجتبی راعی)
(۱۳۸۴) شهرآشوب (یدالله صمدی)
(۱۳۸۷) دل شکسته (علی روئین‌تن)
(۱۳۸۸) زمهریر (علی روئین‌تن)
(۱۳۹۰) زیباتر از زندگی (انسیه شاه حسینی)
(۱۳۹۰) پنجشنبه آخر ماه (ماشاالله شاهمرادی زاده)
(۱۳۹۱) ترنج (مجتبی راعی)
(۱۳۹۵) عشقولانس (محسن ماهینی)
(۱۳۹۶) آقای سانسور (علی جبارزاده)

محمود پاک نیت

مجموعه‌های تلویزیونی

نام مجموعه سال کارگردان توضیحات

اچی مچی ۱۳۵۸ مهدی فقیه شبکه ۲
سیم حوت ۱۳۶۲
درخت نارنج ۱۳۶۳ مجید افشاریان
بهار بودی، تو بودی ۱۳۶۵ مجید افشاریان
تله‌فیلم «گشتی‌ها»[۲] ۱۳۶۷ جواد مرادی مرکز سیمای فارس (شیراز) و شبکه ۲
روزی روزگاری ۱۳۷۰ امرالله احمدجو در نقش حسام بیک
پدرسالار ۱۳۷۳ اکبر خواجویی در نقش جلال
خورشید شب ۱۳۷۴ سیروس مقدم، فریبرز صالح زندگی شیخ مفید[۳]
کهنه‌سوار ۱۳۷۶ اکبر خواجویی
فردا دیر است ۱۳۷۶–۱۳۷۷ حسن فتحی شبکه ۳
فکر پلید ۱۳۷۷ محسن شاه‌محمدی
چشم‌به‌راه ۱۳۷۷ اصغر فرهادی
هتل پیاده‌رو ۱۳۷۸ بهمن زرین‌پور
روشن‌تر از خاموشی ۱۳۷۹ حسن فتحی در نقش شاه عباس
پس از باران ۱۳۷۹ سعید سلطانی
شب دهم ۱۳۸۰ حسن فتحی
راز شیوا ۱۳۸۲ پرویز حسن‌پور
وارث ۱۳۸۲ کاظم بلوچی
خانه‌ای در تاریکی ۱۳۸۲ سعید سلطانی شبکه ۳
یوسف پیامبر ۱۳۸۷ فرج‌الله سلحشور شبکهٔ ۱
ساختمان ۸۵ ۱۳۸۹ مهدی فخیم‌زاده شبکهٔ ۲
پشت کوه‌های بلند ۱۳۹۱ امرالله احمدجو شبکه ۳
خاطرات مرد ناتمام ۱۳۹۱ صادق کرمیار شبکهٔ ۱
خط ۱۳۹۳ عباس رنجبر شبکه ۳
هفت‌سنگ ۱۳۹۳ علیرضا بذر افشان بازیگر میهمان / شبکه ۳
پرده‌نشین ۱۳۹۳ بهروز شعیبی شبکهٔ ۱
شهرزاد ۱۳۹۴ حسن فتحی شبکهٔ نمایش خانگی
نفس گرم ۱۳۹۴ محمدمهدی عسگرپور شبکهٔ ۱
پریا ۱۳۹۵ حسین سهیلی‌زاده شبکه ۳
گشت ویژه ۱۳۹۵ مهدی رحمانی شبکهٔ ۱
سارق روح ۱۳۹۶ احمد معظمی شبکه ۳

عکس های محمود پاک‌ نیت

محمود پاک نیت

محمود پاک نیت

محمود پاک نیت

محمود پاک نیت

محمود پاک نیت

محمود پاک نیت

محمود پاک نیت

محمود پاک نیت

 


بیوگرافی و عکسهای مهدیه نساج بازیگر و همسرش

مهدیه نساج از بازیگران جوان سینما , تلویزیون و تئاتر در ایران است. وی دارای لیسانس کارگردانی و دانشجوی ارشد روانشناسی بالینی است.

مهدیه نساج

بیوگرافی مهدیه نساج

مهدیه نساج متولد ۲۱ آبان سال ۱۳۶۰ است. مهدیه نساج کار خود را با بازیگری در تئاتر آغاز کرده است و توانست با نقش افرینی در سریال اسپرین به محبوبیت بیشتری در میان مردم دست پیدا کند.
آسپرین مجموعه‌ای نمایشی محصول سال ۱۳۹۵–۱۳۹۴ در ۱۷ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای به کارگردانی و تهیه کنندگی فرهاد نجفی است.
آسپرین داستان یک پزشکی است که قصد دارد بر روی یکی از بیماران مرد خود آزمایش‌های عجیبی و غریبی انجام دهد. اما نتایج آزمایش‌ها چیزی خارج از تصور پزشک روی می‌دهد و اوضاع بیمار از کنترلش خارج می‌شود و باعث می‌شود سریال به شرایط پیچیده و معمایی سوق پیدا کند.

مهدیه نساج

شروع فعالیت مهدیه نساج

وی کار خود را از بازیگری در صحنه تئاتر آغاز کرد. در سال ۱۳۸۸ با سریال چهل تکه امیر فیضی آغاز کرد در این برنامه در ۱۰۰ قسمت هفت دقیقه‌ای که به تهیه‌کنندگی علیرضا کریم‌زاده ساخته شده بود با زبانی ساده به موضوعات اجتماعی، آموزشی و بهداشتی روز می‌پرداختند. در برنامه “چهل تکه” به حقوق کودک، کتابخوانی، بهداشت فردی و … پرداخته می‌شد.”چهل تکه” برگرفته از نام عروسکی است که هر تکه لباس آن متعلق به یک نفر بود و داستان این افراد را روایت می‌کرد.

همسر مهدیه نساج

متاسفانه اطلاعاتی درباره ازدواج مهدیه نسـاج در دسترس نیست.

مهدیه نساج

آثار مهدیه نساج

سریال های مهدیه نسـاج

سریال آسپرین در نقش مهناز ( ۱۳۹۵ )
سریال زیر پای مادر در نقش سارا ( ۱۳۹۶ )
سریال چهل تکه ( ۱۳۸۸)
سریال آشوب در نقش مینو ( ۱۳۹۶)

سریال آشوب

فیلم های سینمایی مهدیه نسـاج

فیلم سینمایی لابی ( ۱۳۹۵)
فیلم سینمایی گلدن تایم
فیلم آقای ناظم
فیلم کوتاه ایران ۶۶ ( ۱۳۹۳)
فیلم کوتاه آن‌سوی دیگرت (۱۳۹۶)
فیلم کوتاه اضافه‌های دوست‌داشتنی (۱۳۹۴)

تئاتر های مهدیه نسـاج

تئاتر شب بخیر مادر ( مهشید بابایی،۱۳۹۳ – سالن انتظامی خانه ی هنرمندان ایران)
تئاتر مل پامنی(بابک مهری)
تئاترمی خواستم اسب باشم
تئاتر بر فرس تندرو (دکتر محسن معینی)
تئاتر من از ارتفاع می ترسم(جشنواره فجر ٩١)
تئاتر شبی که آتیلا مرد (جشنواره تاتر دانشگاهی)
تئاتر اتوبوسی به نام هوس
تئاتر ترانه ای برای آیدا

عکسهای مهدیه نساج

مهدیه نساج

مهدیه نساج

مهدیه نساج

مهدیه نساج

مهدیه نساج

مهدیه نساج

مهدیه نساج

مهدیه نساج


ستاره های مشهور جهان که اجداد موفقی داشته اند !

ستاره های مشهور جهان

ستاره هاي‌ مشهوری که نوه افراد معروف و بزرگی در گذشته بوده اند.افراد مشهوری که سلبریتی شدن را از نياکان خود به ارث برده اند.

 

به گزارش تالاب تجربه ثابت کرده که نوه ها نیز چنین اند. طبق معمول افراد بزرگ و معروف، نوه هایي موفق مانند خودشان دارند. اگر دوست دارید با ستاره هایي که نوه هایشان هم مانند خودشان به شهرت و محبوبیت رسیدند، آشنا شوید.

 

ارث بردن سلبریتی شدن توسط ستاره های مشهور جهان

 

1- درو بریمور، نوه لیونل باریمور

ستاره های مشهور جهان که اجداد موفقی داشته اند !

درو بریمور بازیگر هالیوودی، اولین نقش اش را در سن 7 سالگی ایفا کرد. پدربزرگ او، لیونل باریمور، می‌باشد که به لطف بازی اش در فیلم هاي‌ کلاسیک مانند «گرند هتل» و «شرلوک هولمز» به شهرت رسید. او درسال ۱۹۳۱ میلادی، برای فیلم «روح آزاد» برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد شد.

 

2- سارا ساترلند، نوه دونالد ساترلند

 

ستاره های مشهور جهان که اجداد موفقی داشته اند !

 

سارا ساترلند حرفه خانوادگی اش که بازیگری بود را ادامه داد. پدر او کیفر و پدر بزرگ اش، دونالد، محبوبیت بسیاری در صنعت سینما دارند. سارا نیز در سریال و فیلم هاي‌ زیادی ایفای نقش کرده است. او در حال حاضر بعنوان کارگردان مشغول بکار است.

 

3- اتان پک، نوه گریگوری پک

ستاره های مشهور جهان که اجداد موفقی داشته اند !

 

پس از ان که گریگوری پک در فیلم «تعطیلات در رم» ظاهر شد، طرفداران زیادی را جذب خود کرد. اتان پک، نوه او، نیز جا پای پدربزرگش گذاشت.

 

او هنرپیشه اهل ایالات متحده ایالات امریکا است که از سال ۱۹۹۵ میلادی تا کنون مشغول فعالیت بوده ‌است. از فیلم‌ ها یا برنامه ‌هاي‌ تلویزیونی که وی در ان نقش داشته است می توان به «سر وقت» اشاره کرد. منتقدان وی را بعنوان یکی از موفق ترین بازیگران می شناسند.

 

4- کریس پاین، نوه آن وین

ستاره های مشهور جهان که اجداد موفقی داشته اند !

کریس پاین بازیگر آمریکایی و متولد ۲۶ اوت ۱۹۸۰ در لوس آنجلس است که با ایفای نقش در فیلم «پیشتازان فضا» شناخته شد. او نوه ان وین، هنرپیشه آمریکایی، است که درسال‌ هاي‌ ۱۹۳۹ تا ۱۹۷۰ میلادی فعالیت می ‌کرد.

 

به گزارش تالاب از فیلم ‌هایي که او در انها ایفای نقش کرده می توان به «جمعه سیاه»؛ «زن عجیب‌وغریب» و «ترس» اشاره کرد. کریس در مقطع کارشناسی در رشته زبان از دانشگاه برکلی کالیفرنیا فارغ التحصیل شد. او بیش از 30 فیلم را در کارنامه خود ثبت کرده اما فیلمی که با او به شهرت رسید، «پیشتازان فضا» بود.

 

5- کوین تایوی، نوه الیزابت تیلور

ستاره های مشهور جهان که اجداد موفقی داشته اند !

الیزابت تیلور جهان رابا ظاهر زیبایش مسحور کرد. گفته می‌شود که نوه او، کوین تایوی، نیز جذابیت اش را از مادر بزرگ اش به ارث برده است.

 

نه تنها زیبایی او، بلکه مهربانی و بخشندگی اش نیز مانند الیزابت است به طوریکه بعنوان یکی از مدیران در موسسه خیریه الیزابت که به حمایت از بیماران ایدز تاسیس شده، فعالیت دارد.

 

کوین یک عکاس است. او به نقاط مختلف جهان می‌رود و از بیماران مبتلا به ایدز عکس میگیرد.

 

6- کلارک گیبل، نوه کلارک جیمز گیبل

ستاره های مشهور جهان که اجداد موفقی داشته اند !

کلارک گیبل هنرپیشه معروف آمریکایی بود که به خاطر بازی در نقش رت باتلر در فیلم «بر باد رفته» به شهرت جهانی رسید. او یکی از جذاب ترین مردان قرن بیستم شناخته می شد.

 

نوه او، کلارک جیمز گیبل، نیز مانند پدر بزرگ اش معروف است. جذابیت او مانند آهنربایی است که همه ی رابه خود جذب میکند یا بهتر است بگوییم که او کاریزما دارد. کلارک کار مادلینگ را از سن 5 سالگی آغاز کرد ودر حال حاضر مجری شوی تلویزیونی معروف «Cheaters» است.

 

7- برنارد سیزر اینشتین، نوه آلبرت اینشتین

ستاره های مشهور جهان که اجداد موفقی داشته اند !

 

آلبرت اینشتین فیزیک ‌دان نظری یهودی الاصل آلمانی بود که بیشتر به خاطر نظریه نسبیت شهرت دارد. نوه او سیزر اینشتین تصمیم داشت که جا پای او بگذارد.

 

از این رو او نیز فیزیک کوانتوم خواند ودر کنار او در حوزه موسیقی آغاز بکار کرد. او در حال حاضر با مهندسان برتر کشور آمریکا روی ساخت وسایل دید در شب و تکنولوژی لیزرها فعالیت دارد.

 

8- کامرون داگلاس، نوه کرک داگلاس

ستاره های مشهور جهان که اجداد موفقی داشته اند !

 

کامرون داگلاس در حرفه بازیگری فعالیت دارد. پدر بزرگ او، کرک داگلاس، به لطف بازی اش در فیلم هاي‌ هالیوودی کلاسیک مانند «اسپارتاکوس» یه شهرت رسید.

 

گویی بازیگری در خون آنهاست، به طوریکه پدر او، مایکل داگلاس، هم بازیگری موفق بوده است. کامرون در ابتدای فعالیت اش در 4 فیلم ظاهر شد اما حال با کمپانی تولید فیلمی در منهتن همکاری میکند.

 

9- زلکا ماندلا، نوه نلسون ماندلا

ستاره های مشهور جهان که اجداد موفقی داشته اند !

 

نلسون ماندلا اولین رئیس‌جمهور آفریقای جنوبی است که در انتخابات دموکراتیک عمومی برگزیده شد. او درسال 1993 جایزه صلح نوبل را نیز دریافت کرد.

 

به گزارش تالاب نوه او، زلکا ماندلا، یک نویسنده است که درسال ۲۰۱۶ در لیست ۱۰۰ زن بی ‌بی ‌سی قرار گرفت. او در مورد اعتیادش، مرگ دخترش و سرطان پستان خودش نوشته است.

 

او تجارب خودرا در مورد مقابله با سرطان، با دیگران در بین گذاشته و الهام بخش تعداد زیادی از بیماران سرطانی بوده است.

 

این مطلب هیچگونه ارتباطی با ژن خوب ندارد. لطفا از دیگر مطالب سایت تالاب در پایین همینجا دیدن نمایید.


اعمال عید غدیر خم به پیشنهاد بزرگان (جشن عید غدیر)

اعمال عید غدیر خم

عید غدیر خم از عیدهای بزرگ شیعیان بدلیل انتخاب حضرت علی (ع) بعنوان جانشین حضرت محمد (ص) میباشد. در این عید بزرگ رسم و رسومات و اعمال مهمی قرار داده شده است که خوب است با انجام اینکارها عید غدیر را با شکوه تر برگذار کنیم.

 

عید غدیر خم را جشن بگیرید ؛ یا علی مولا مدد

 

غدیر برکه نیست

دریایی اسـت کـه از دلش

اقیانوسی بـه وسعت ازل و ابد و بـه عمق تاریخ درد

سر برآورده اسـت

غدیر سر آغاز رسالتِ آسمانی تمام پیامبران خداست

اعمال عید غدیر خم به پیشنهاد بزرگان (جشن عید غدیر)

اعمال عید غدیر خم به پیشنهاد امامان و بزرگان اسلام

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسین مشکوری، تولیت مسجد جامع قلهک و مدیر کانون خورشید که بصورت تخصصی به موضوع غدیر می پردازد رفتیم. پس از خواندن این مطلب، مطمئن باشید که در روز عید غدیر، کارهای مهمی برای انجام دادن دارید.

 

در عید غدیر هدیه بدهید

عیدی دادن از سنت‌هاي‌ زیبای غدیری است که می تواند جایگاه این روز رابه‌ویژه برای کودکان و نوجوانان تقویت کند. در سیره تعداد زیادی از بزرگان آمده که تنها در روز غدیر عیدی می‌دادند. روایت شده که در روز عیدغدیر عده‌اي از شیعیان به محضر مبارک حضرت امام رضا«ع» رسیدند.

 

ان‌‌حضرت جمعی از خواص را برای افطار نگه‌داشته و برای خانواده انها غذا، انواع هدیه و صله، لباس، انگشتر و کفش فرستاده بود. سر و وضع همه ی اطرافیان به دستور حضرت عوض شده و اسباب‌وآلات منزلشان تغییر کرده بود.

 

اما در همین دوره خودمان هم عده اي از مساجد دراین روز یک هدیه کوچک مثل یک شاخه گل به اهالی محله میدهند. اینکار هم تأثیرگذاری زیادی دارد و با هزینه کم میتوان ان را اجرا کرد.

 

زیارت غدیر بخوانید

درکتاب «مفاتیح‌الجنان» چندین زیارتنامه به نام امیرالمومنین«ع» هست اما در بین آن ها تنها خواندن 2زیارتنامه در روز عیدغدیر سفارش شده. اولی زیارت امین‌الله و دیگری زیارتی است که امام هادی «ع» خطاب به امیرالمومنین قرائت میکند و به «زیارت غدیر» مشهور است.

 

این زیارتنامه مربوط به زمانی است که معتصم ان حضرت را تبعید میکند و هنگامیکه امام به نجف اشرف می رسد این دعا را خطاب به امیرالمومنین«ع» می خواند.

 

این زیارت از نظر سندیت آن چنان ارزشی دارد که شیخ عباس قمی در باب سوم مفاتیح‌الجنان دربخش زیارت مخصوص امام‌علی«ع» در روز عیدغدیر می نویسد:

 

«بعد از بررسی ثابت شد در تمامی زیارات، زیارتی به این اندازه از نظر صحت و اعتبار و قوت سند پیدا نمیشود». کمتر زیارتنامه‌اي را میتوان خواند که وقایع تاریخی در ان منعکس شده باشد.

 

اما در زیارتنامه‌اي که امام هادی«ع» خطاب به امیرالمومنین«ع» خوانده عده اي از وقایع تاریخی مانند غدیرخم یا بعضی از جنگ‌ها با اشاره به آیات قرآن منعکس شده.

 

درکنار وقایع تاریخی، امام دهم شیعیان ده‌ها فضیلت حضرت امیر را دراین یادگار ارزشمند خود ذکر کرده‌. متن این زیارت در مفاتیح‌الجنان موجود است. برنامه‌ریزی کنید تا حتماً دراین روز با فضیلت، این چند صفحه را مرور کنید و از ثواب بسیار ان برخوردار شوید.

اعمال عید غدیر خم به پیشنهاد بزرگان (جشن عید غدیر)

درخت دین در غدیر اسـت کـه سر بـه ملکوت می‌ساید

امامت دوازده خورشید در روشن چشم‌ هاي غدیر طلوع کرده اسـت

اینک دست تمامت اسلام اسـت کـه بالا می‌‏رود

 

نماز غدیر بخوانید

یک نماز ساده که وقت چندانی از شما نمی گیرد، از اعمال مهم و بدون جای گزین روز غدیر است. نماز عیدغدیر آن قدر بین نمازهای مستحب ارزش و اهمیت دارد که امام صادق«ع» ‌

 

فرموده‌اند: «هرکس در روز عید غدیر قبل از ظهر به قصد شکرگزاری خدا، 2رکعت نماز بگزارد ودر هر رکعت بعد از حمد، 10مرتبه سوره توحید و قدر و آیه الکرسی را بخواند نزد خدا برایش 100هزار حج و 100هزارعمره محسوب میشود و هر حاجتی از حوایج دنیا وآخرت را ازخدا تقاضای کند به‌سهولت و با عافیت به او عنایت خواهد شد».

 

آثار پربرکت نماز عیدغدیر آن قدر هست که در روایتی از شیخ مفید آمده: «اگر نماز و دعا در روز عیدغدیر از او فوت شد، قضای ان رابه‌جا آورد».

 

نماز روز عیدغدیر مانند نماز صبح 2رکعت است، به این صورت که نیم‌ساعت قبل از ظهر، 2رکعت نماز بخواند ودر هر رکعت بعد از حمد، سوره‌هاي‌ توحید، قدر و آیه الکرسی 10بار خوانده شود.

 

بهتر است این نماز درکنار دیگران خوانده شود و عده اي از علما سال‌هاي‌ گذشته، برنامه نماز غدیر را در مساجد برگزار کردند. اگر شد که بهتر، اگر نشد حتماً تنهایی این نماز را بخوانید.

 

در عید غدیر شاد باشید و جشن بگیرید

عیدغدیر برای ما شیعیان باید روز شادی و افتخار باشد. باید به هم تبسم کنیم و خدا را برای محبت امیرالمومنین«ع» شاکر باشیم. از امام‌رضا«ع» درخصوص عید گرفتن در روز غدیر روایت‌هاي‌ زیادی نقل شده.

 

ان حضرت در حدیثی فرموده‌اند:

«پیامبر«ص» به امیرالمومنین«ع» سفارش کردند این روز را عید قرار دهند؛ چنان‌که پیامبران به جانشینان خود سفارش می کردند روز تعیین جانشین را عید بگیرند. غدیر روز تبریک و تهنیت است و روز تبسم هنگام ملاقات اهل ایمان. هرکس روز عیدغدیر به روی برادر دینی‌اش تبسم کند، خدا در قیامت با مهربانی به او نظر میکند».

اعمال عید غدیر خم به پیشنهاد بزرگان (جشن عید غدیر)

به زیارت امیرالمومنین‌«ع» بروید

خواندن زیارت امیرالمومنین«ع» در حرم مطهر ان حضرت یکی از رسومی است که بیشتر میان مسلمانانی که در نجف و شهر های اطراف زندگی می کنند رواج دارد. امام رضا«ع» زیارت امیرالمومنین«ع» رابه همه ی سفارش می کنند و می گویند:

 

«هر جا باشی، روز غدیر خودت رابه مرقد امیرالمومنین«ع» برسان که خدا برای هر مرد و زن با‌ایمان و مسلمان گناه 60سال را می‌آمرزد و 2برابر انچه در ‌ماه مبارک رمضان، شب قدر و شب عیدفطر از آتش آزاد کرده، در عید غدیر آزاد می کند». با این حال، اگر توفیق تشرف به نجف را ندارید، از شهر خودتان به نیت زیارت حضرت در نجف، زیارتنامه ایشان را بخوانید.

 

خودرا آراسته کنید

یکی از نشانه‌هاي‌ تمام اعیاد، آراسته بودن است. امام رضا«ع» ‌فرموده‌اند: «غدیر روز تزئین و آراستن است. هرکس برای روز غدیر خویش را بیاراید و زینت کند، خدا همه ی گناهانش را بیامرزد و فرشتگانی را برانگیزد که کارهای نیک وی را ثبت کنند و درجات وی را بالا ببرند تا غدیر سال آینده. پس اگر بمیرد شهید از دنیا رفته و اگر زنده بماند، زندگی سعادتمندانه و همراه خوشبختی داشته باشد».

 

در عید غدیر محفل شعر بگیرید

امروزه مجالس مختلفی حتی در بین اهل سنت برگزار میشود؛ محافلی که در ان افراد دور هم جمع میشوند تا از شخصیت‌ و فضایل امام علی«ع» سخن بگویند زیرا پیامبر«ص» فرمودند‌: «یاد کردن از علی‌بن‌ابیطالب پرستش است».

 

ان حضرت در حدیث دیگری ‌فرموده‌اند: «هنگامیکه عده‌اي گرد هم جمع شوند ودر ان جلسه از فضایل علی‌بن‌ابیطالب یاد کنند، فرشتگان الهی در ان جلسه حاضر می شوند و انها را احاطه میکنند تا زمانی که از ان جلسه پراکنده و متفرق شوند.

 

بعد از آنکه متفرق شدند، فرشتگان به آسمان بازمی‌گردند و ملائک دیگر به انها غبطه می خورند». در دوره بزرگانی هم چون شیخ کلینی و شیخ صدوق «غدیریه‌سرایی» از ارزش بالایی برخوردار بودو بسیار تأکید می کردند که شیعیان دراین روز بزرگ دور هم جمع شوند و حتی دریک مجلس ساده، اشعاری در فضیلت امیرالمومنین«ع» بخوانند.

 

میرزای‌شیرازی یکی از افرادی بوده که بر این سنت تأکید بسیاری داشته و همواره در روز غدیر محفل شعرخوانی برگزار می‌کرده. امام صادق«ع» در رابطه با اهمیت شعر ‌فرموده‌اند: «هرکس برای ما اهل‌بیت شعری بسراید، خدای متعال برای او خانه‌اي در بهشت بنا می کند».

اعمال عید غدیر خم به پیشنهاد بزرگان (جشن عید غدیر)

اینک، دست نورانی قرآن ناطق اسـت

کـه تا عرش خدا اوج می گیرد

اینک، زمین اسـت کـه بـه آسمان می‏‌بالد

اینک، خورشید اسـت کـه برتابش خود

بر علی«ع» بـه زمین فخر می کند

 

در عید غدیر صله رحم کنید

درست است که تبریک این عید به سادات به‌دلیل نسبتی که با امیرالمومنین«ع» دارند از رسوم اصلی و زیبای این روز به‌شمار می آید اما درکنار ان؛ دیدار اهل ایمان هرچند از سادات نباشند، ثواب و پاداش بزرگی خواهد داشت.

 

امام رضا«ع» ‌فرموده‌اند: «هرکس روز عید غدیر به دیدار مومنی رود، خدا 70نور به قبرش وارد کند و قبر وی را توسعه دهد و هرروز 70هزار فرشته به زیارت قبرش بروند و وی را به بهشت بشارت دهند». یک راهکار خوب هم که در بعضی از شهرها اجرا میشود این است که سادات و غیرسادات، روز عیدغدیر در مسجد جمع میشوند و باهم ملاقات میکنند. اینکار می تواند در همه ی شهرها به اجرا درآید.

اعمال عید غدیر خم به پیشنهاد بزرگان (جشن عید غدیر)

مهمانی بگیرید و اطعام کنید

مهمانی‌گرفتن و اطعام مردم، در همه ی روزهای تقویم دارای فضیلت بسیار است، اما در روز عیدغدیر فضیلت بیشتری دارد. آن قدر بر این موضوع سفارش شده که در برخی روایات عیدغدیر به «یوم اطعام‌الطعام» معرفی شده است.

 

می توان ریشه این موضوع را در فرمان خدا به پیامبرش جستجو کرد که در واقعه «یوم‌الدار» یعنی داستان علنی شدن بعثت پیامبر اکرم«ص» رخ داد. خداوند درسال سوم بعثت به پیامبر امر کرد که با گوشت گوسفند و مقداری شیر، غذایی آماده کند و اطرافیانش رابه اسلام دعوت کند.

 

رسول اکرم نیز از پسرعمویش علی خواست تا این ضیافت را ترتیب دهد و طعام را آماده کند. در ان واقعه که شرح مفصلی دارد، پیامبر پس از اعلام رسالت خود فرمودند: چه‌کسی حاضر است به من ایمان بیاورد تا جانشینم شود؟

اعمال عید غدیر خم به پیشنهاد بزرگان (جشن عید غدیر)

و ان روز امیرالمومنین«ع» ایستادند و گفتند:

«اي پیامبر من تو را یاری میکنم» ودر همان مهمانی و پای همان سفره بود که پیامبر برای اولین‌بار حضرت علی «ع» رابه جانشینی خود معرفی کرد و فرمود: «این برادر، وصی و جانشین من در بین شماست.

 

سخن وی را بشنوید و از او اطاعت کنید». روایت‌هاي‌ بسیاری درباره فضیلت اطعام در غدیر وجوددارد که در این جا یک نمونه‌اش را بیان می کنیم. امام رضا‌«ع» فرمودند: «هر کس مومنی را در روز عیدغدیر غذا دهد، مانند کسی است که تمام پیامبران و صدیقان را اطعام کرده».

 

خوشبختانه، چندسالی است که سنت اطعام در غدیر به‌ صورت مردمی در کشور اجرا میشود و شهر اهواز با 6سال برگزاری مراسم اطعام غدیر از پیشتازان این سنت حسنه است.

 

سال گذشته واحد فرهنگی مسجد‌الغدیر و هیئت روضه‌الزهرا«س» 14هزارنفر از مردم این شهر‌ رابه ضیافت علوی دعوت کردند. دراین مراسم آیت‌الله جزایری، امام جمعه و نماینده ولی‌فقیه در خوزستان و نیز آیت‌الله‌حیدری، امام جمعه موقت اهواز نیز حضور داشتند.

 

20هزار گیلانی‌ نیز سال گذشته در شب عیدغدیر با 110دیگ آبگوشت نذری مراسم عید را برگزارکردند. همچنین قرار است امسال، دهم مهر که روز عید غدیر است در مسجد جامع غدیرخم در سه‌راه ضرابخانه 5هزارنفر اطعام ‌شوند.

 

پس تا دیر نشده شما هم آستین بالا بزنید و با تدارک یک غذای ساده، ثواب اطعام در روز غدیر را ببرید.اگر از خانواده ارجمند سادات هستید به پیشنهاد ما عیدی هاي‌ غدیر امسال را خودتان بسازیدبعضی‌ها به عیدی‌اي که سادات در روز عیدغدیر به دیگران میدهند، اصطلاحا «ته‌کیسه‌اي» می گویند.

 

کاربرد این اصطلاح به این دلیل است که سکه‌هاي‌ عیدی روزغدیر، فارغ از ارزش مادی ان بسیار با‌ارزش و گرانبهاست و باید همیشه در ته کیسه شما بابت برکت مال و اموال‌تان بماند.

 

پس اگر سید هستید حتماً به‌خاطر داشته باشید عیدی‌هایي که میدهید از لحاظ مادی زیاد نباشد تا جنبه و نگاه معنوی با برکت‌بودن ان حفظ شود.

 

اگر دوست دارید ارزش بیشتری به عیدی‌ خودتان بدهید، سعی کنید ارزش معنوی عیدی‌تان رابا کارهایی از قبیل تزیینات ساده، نوشتن چند حدیث کوتاه و روایات روی کارت و… بالا ببرید نه این که الزاماً پول بیشتری به اطرافیان‌تان بدهید.

 

همچنین ما پیشنهاد می کنیم برای درست کردن و تزیین سکه‌ها یا اسکناس‌هایتان دور هم جمع شوید و اینکار رابه‌صورت دسته‌جمعی انجام دهید. این کارها اگر بصورت مشارکتی انجام شود، هم خستگی کمتری دارد و هم باعث خلق ایده‌هاي‌ متفاوت و بیشتری میشود و هم به‌خودتان خوش می‌گذرد و خاطره‌اي زیبا و جذاب از شب عید می‌سازید.

 

در دنیای امروز که مشغله ما آدم‌ها بیشتر از گذشته شده و زمان زیادی را هم در دنیای مجازی سپری میکنیم، این فرصت‌ها، غنیمت خوبی برای دورهمی‌هاي‌ دوستانه یا فامیلانه است که میتوانیم از ان نهایت استفاده را ببریم.

 

به بیان بهتر و آسان‌تر، تلاش کنید عیدغدیر را باشکوه و عالی برگزار کنید. اما لطفا برگزاری باشکوه عیدغدیر رابا تجملاتی برگزار کردن ان اشتباه نگیرید!

اعمال عید غدیر خم به پیشنهاد بزرگان (جشن عید غدیر)

اسکناس‌هاي‌ لوله شده

روش بعدی، بسیار آسان و آسان ولی زیباست. اسکناس‌ها را لوله می کنید ودر آخر با یک روبان باریک و یا یک گل کوچک مصنوعی دور ان می‌پیچید.

 

تازدن اسکناس‌ها به شکل پلیسه هم میتواند زیبایی خوبی به عیدی شما بدهد. بعد از پلیسه کردن اسکناس می توانید وسط ان رابا یک روبان سبز باریک ببندید. اینکار یک مشکل دارد و ان هم احتمال خراب شدن اسکناس‌هاست.

 

ساختن کارت عیدی

روش پیشنهادی بعدی ما نیز با استفاده از مقواست. به این شکل که مقواهای رنگی رابه‌صورت مستطیل‌‌هاي‌ کوچک برش می دهید. سپس از وسط ان را طوری تا می کنید که به شکل کارت پستال دربیاید اما در سایز کوچک‌تر. بعد در قسمت داخلی ان سکه می‌چسبانید ودر طرف دیگر حدیث یا روایتی درباره غدیر و یا تبریک عید را یادداشت میکنید.

 

در آخر کار سری به کابینت‌ها بزنید و یک ظرف مناسب یا یک سبد حصیری انتخاب کنید. میتوانید یک تور ساده کف ظرف یا سبدتان بیندازید و بعد عیدی‌ها را در ان بچینید. حتی میتوانید ظرف حاوی عیدی رابه سلیقه خودتان با پارچه‌ ساتن، روبان‌ها و تورهای رنگی‌اي که در خانه دارید تزیین کنید. البته همان‌ گونه حواس‌تان به هزینه مواداولیه برای اینکار باشد.

 

یک لحظه محو شد اثر سنگ‏ریزه‌‏ ها

خاموش شد دو چشم تر سنگ‏ریزه‌‏ ها

مرگ ستاره‌‏ ها همه ی یک یک شروع شد

ازآن دقیقه مرگ ملائک شروع شد

ماه بدون پرتو خورشید می شود؟

حالا شـما بگو کـه غدیر عید میشود؟

اعمال عید غدیر خم به پیشنهاد بزرگان (جشن عید غدیر)

از عیدغدیر یک خاطره ماندنی بسازید

«همیشه وقتی حال و هوای عیدغدیر می‌پیچد توی سرم، پرت می شوم به دوران کودکی؛ زمان‌هایي که از یک هفته قبل یا حتی بیشتر با دخترعموها به صرافت درست کردن و تزیین عیدی‌هاي‌ مادربزرگ می‌افتادیم و هر سال تمام تلاش‌مان را میکردیم تا خلاقیت بیشتری به خرج بدهیم که عیدی‌هاي‌ مادربزرگ تکراری نباشد، زیباتر از سال قبل باشد و درنهایت، لبخند رضایت را بر صورت مادربزرگ سادات‌مان بنشاند.

 

از طرف دیگر همیشه حواس‌مان بوده که در عین زیبایی و ابتکار، هزینه کمی صرف این تزیینات شود، طوریکه فقط جنبه خوش‌سلیقه بودن اینکار به چشم بیاید و تبدیل به یک اتفاق تجملاتی نشود. یادم می آید از چند شب قبل با دخترعموها و دخترعمه‌ها دور هم جمع می‌شدیم و ایده‌هاي‌ خودمان را درباره تزیین سکه‌هاي‌ عیدی امسال مادربزرگ به اشتراک می‌گذاشتیم.

 

پس از تصویب طرح، مواداولیه‌اي راکه برای درست کردن عیدی‌ها لازم داشتیم، در فهرست خرید می نوشتیم. 2 نفر مسئول خرید و تهیه ابزارکار می شدند.

 

3-2 شب مانده به عید غدیر، دورهم جمع می‌شدیم و تقریباً تا حوالی اذان صبح، سکه‌ها یا اسکناس‌هاي‌ نو و تا نخورده راکه پدر به نیت عیدی‌دادن تهیه کرده‌بود تزیین می کردیم. 2 نفر به سکه‌ها چسب می‌زدند. یکی از ما داوطلب بریدن مقواهای رنگی میشد.

 

نفر بعد جمله یا حدیثی را انتخاب می کرد برای نوشتن روی کارت‌ها و یکی‌دو نفر هم جمله‌ها رابا خط خوش روی کارت‌هاي‌ آماده شده و برش‌خورده مینوشتند. لحظه‌هاي‌ خوش ان شب‌ها هیچوقت از یاد هیچ کدام‌مان نمی رود؛ لحظه‌هایي که وسط کارها و بین مقواهای رنگی و قیچی و چسب و روبان و… چای و شیرینی می‌خوردیم و می‌خندیدیم.

 

همان شب باهم سفره سبز مادربزرگ را پهن می کردیم و شیرینی و شکلات و میوه و عیدی‌ها رابا سلیقه روی سفره می‌چیدیم تا صبح عید، همه ی‌‌چیز برای پذیرایی از مهمان‌هاي‌ عزیز مادربزرگ آماده باشد».احتمالا شما هم با شنیدن این خاطره‌ها از شب عیدغدیر به وجد آمده‌اید حتی اگر ان را تجربه نکرده باشید.

 

پس اگر خودتان از خانواده سادات هستید یا یکی از اقوام‌؛ دوستان و یا آشنایان‌تان سید هستند می توانید از همین لحظه به ساختن چنین خاطره مشابهی برای اطرافیان خود فکر کنید و جرقه‌هاي‌ ذهنی خودتان را درباره این موضوع جدی بگیرید. البته فکر کردن به پیشنهادهای ما هم میتواند خلاقیت شما را تحریک کند.

اعمال عید غدیر خم به پیشنهاد بزرگان (جشن عید غدیر)

مقواهای رنگی‌رنگی

یک راه آسان، ساده و کم‌هزینه این است که روی مقواهای رنگی طرح‌هاي‌ یکسانی بکشید و سپس آن ها را ببرید. این طرح‌ها کاملا بسته به نوع سلیقه شما می تواند متفاوت باشد. مثلاً میشود از طرح‌هاي‌ هندسی مانند مربع، دایره‌هاي‌ تودرتو، مستطیل و… استفاده کنید یا این که از طرح‌هاي‌ طبیعی مانند برگ درختان استفاده کنید.

 

برای نمونه برگ درخت انگور ایده خوبی برای اینکار است. به این ترتیب که یک برگ درخت انگور را روی مقوا گذاشته، از روی ان طرح میکشید و با قیچی دور ان را می برید. سپس گوشه هر کدام از این برگ‌هاي‌ مقوایی، یک سکه می‌چسبانید.

 

برای اجرای این ایده شما فقط به چند مقوای رنگی نیاز دارید و یک قیچی و یک قوطی چسب مایع. در قسمت خالی باقی‌مانده میتوانید یک حدیث و یا روایت درباره غدیر بنویسید.

 

یا این که عید را تبریک بگویید. مثلاً به این شکل: «عیدغدیر بر شما خجسته باد». همچنین می توانید سال و فصل عیدغدیر را زیر برگ‌هاي‌ مقوایی با خط ریزتری بنویسید. مثلاً: پاییز 1394.

اعمال عید غدیر خم به پیشنهاد بزرگان (جشن عید غدیر)

نقل و تور و روبان

راه بعدی برای تزیین عیدی‌هایتان، استفاده از نقل، روبان و تورهای رنگی است که احتمالا همین همین حالا در گوشه کمد خانه شما پیدا میشود.

 

به این شکل که تورهای رنگی رابه‌صورت مربع‌هاي‌ کوچکی برش می زنید سپس سکه را وسط ان قرار میدهید و مقداری نقل رنگی و شکلات روی این مربع‌هاي‌ کوچک توری میگذارید. گوشه‌هاي‌ تور رابه سمت بالا جمع میکنید و با روبان سر ان را می‌بندید. میتوانید از گره‌هاي‌ پاپیونی کمک بگیرید. به این ترتیب عیدی زیبایی به دوستان‌ و اقوام میدهید.

 

افراشتم دو دست کـه می‌خواهمت علی

این برکه شاهد اسـت کـه می‌خواهمت علی

وقتی رسول دست علی را گرفته بود

لبخند می‏زد و دلش اما گرفته بود


زیباترین جملات عاشقانه برای همسر (متن عاشقانه زیبا)

زیباترین جملات عاشقانه برای همسر

همسرم

“تو”
قشنگ ترین
تیتر زندگی من هستی…!!!

 

زیباترین جملات عاشقانه برای همسر (متن عاشقانه زیبا)

 

یه جمـله اي هسـت
که همیـشه ورده زبونمـه
“دوستـت دارم”
هـر چنـد…
واسـه وجوده با ارزشـت
خیلـی کمـه

 

زیباترین جملات عاشقانه برای همسر (متن عاشقانه زیبا)

 

بزن بارون ڪہ دلتنگم

ڪہ دلگیرم

ڪہ من بی‌عشق میمیرم

بزن بارون بازم نم‌نم

واسہ زخمم بشہ مرحم

 

زیباترین جملات عاشقانه برای همسر (متن عاشقانه زیبا)

شادی و غم منی بحیرتم
خواهم از تو، در تو آورم پناه
موج وحشیم که بی خبر ز خویش
گشته‌ام اسیر جذبه‌هاي‌ ماه

فروغ فرخزاد

 

زیباترین جملات عاشقانه برای همسر (متن عاشقانه زیبا)

 

فقــــــــــط بـراے تـو

“ساڪتــــــــــم”

نہ اینڪہ فرامـوشتــــــــــ ڪرده باشـــــم

صبـــــر ڪردم ببینــــــم تـو هـــــم

دلتنگــــــــــم مے شـوے

 

زیباترین جملات عاشقانه برای همسر (متن عاشقانه زیبا)

 

هر شب…
پنجرہ‌هاي‌ ملکوت آسمان،
بسوی قلبها گشودہ می شود…
الهی امشب!
ﮐﯿﻨﻪ ﺭﺍ ﺍﺯ قلبہای ‌ما ﺑﺰﺩﺍﯼ
و نور ایمانت را
درقلبهایمان جاری کن

تقدیم به عشقم

 

زیباترین جملات عاشقانه برای همسر (متن عاشقانه زیبا)

وقتی تنهاییم دنبال دوستیم
‏پیداش که کردیم دنبال عیبهاش می گردیم
‏از دستش که دادیم
درتنهایی دنبال خاطراتش می‌گردیم

 

زیباترین جملات عاشقانه برای همسر (متن عاشقانه زیبا)

جملات عاشقانه زیبا

 

درسته می تونی بدون خیلی چیزها زندگی کنی،
اما بدون عشق نمی تونی…!

 

زیباترین جملات عاشقانه برای همسر (متن عاشقانه زیبا)

جملات عاشقانه کوتاه

 

دیگر حتی فرصت دروغ هم برایم باقی نمانده است
وگرنه چشمانم را می بستم
و به آوازی گوش میدادم
که در ان دلی میخواند
من تو را
وی را
کسی را دوست می دارم !

 

زیباترین جملات عاشقانه برای همسر (متن عاشقانه زیبا)

دوستت دارم چون تنها ترین فکر تنهایی منی.
دوستت دارم چون زیباترین لحظات زندگی منی.
دوستت دارم چون زیباترین رویای خواب منی.
دوستت دارم چون زیباترین خاطرات منی.
دوستت دارم چون زایید ه ي احساس پاک منی
دوستت دارم چون به یک نگاه،عشق منی
دوستت دارم چون تنهاترین ستاره زندگی منی
دوستت دارم چون تنها ترین مصراع شعر منی
دوستت دارم چون تنها ترین فکر تنهایی منی
دوستت دارم چون زیباترین لحظات زندگی منی
دوستت دارم چون زیباترین رویای خواب منی
دوستت دارم چون زیباترین خاطرات منی
دوستت دارم چون به یک نگاه عشق منی
دوستت دارم چون دوستت دارم…
دوستت دارم چون دوست داشتن تو نه دلیلی دارد و نه قانونی….
دوستت دارم تا آخرین لحظه ي بودنم…

 

زیباترین جملات عاشقانه برای همسر (متن عاشقانه زیبا)

متن هاي‌ عاشقانه فیس بوک

 

این دنیای کوچک و هفت میــلیارد آدم..؟!!
یعنی تو باور میکنی ؟
شمرده اي؟
کی مرده ست ؟
دیده اي کسی آدم بشمرد ؟
بـــاور نکن !!!
همه ی ي دنیــا فقــط تـویی…

 

زیباترین جملات عاشقانه برای همسر (متن عاشقانه زیبا)

 

۳ نشونه ي عاشقی
۱. پیامشو دوباره میخونی
۲. وقتی بهش فکر میکنی لبخند می‌زنی و قلبت میلرزه
۳. وقتی داشتی این دو موردو میخوندی فقط یه نفر اومد تو ذهنت !

 

زیباترین جملات عاشقانه برای همسر (متن عاشقانه زیبا)

یک زن
مگر چقدر قدرت دارد
در بزند
و کسی در را برایش باز نکند

یک در
مگر چقدر قدرت دارد
بسته بماند
وقتی زنی عاشق
در را می‌زند

 

زیباترین جملات عاشقانه برای همسر (متن عاشقانه زیبا)

عکس هاي‌ عاشقانه

 

مرا حاجت به طبیب نیست
ان دم که نگاهم به نگاه چشمان زیبایت گره می خورد.
نازنینم : مگیر نگاه مسیحایی ات از من
که زندگی را در رگ هایم جاری میسازد

 

زیباترین جملات عاشقانه برای همسر (متن عاشقانه زیبا)

 

هم آگه و هم ناگه مهمان من آمد او

دل گفت که کی آمد جان گفت مه مه رو

او آمد در خانه ما جمله چو دیوانه

اندر طلب ان مه رفته به میان کو

مولانا

 

زیباترین جملات عاشقانه برای همسر (متن عاشقانه زیبا)

نوشته هاي‌ عاشقانه فیس بوک

 

دلم بهانه‌گیر شده
زندگی می خواهد
عشق می خواهد
سفر می خواهد
هوای تازه میـــخواهد
قشنگی می خواهد
نه
هیچکدام از این ها را نمی خواهد
خوب من…
دلم تو را میـــخواهد…..

 

زیباترین جملات عاشقانه برای همسر (متن عاشقانه زیبا)

پست عاشقانه فیس بوک

 

مرد از زن خیلی تنها تره!

مرد نمیتونه به ناخوناش لاک بزنه و از ته دلش

از خودش خوشش بیاد!

مرد موهاش بلند نیست توی بی کسی کوتاش کنه

و اینجوری لج کنه با همه ی ي دنیا!

مرد نمیتونه وقتی دلش گرفت زنگ بزنه دوستش گریه کنه خالی شه!

مرد درداشو اشک نه،یه اخم خشن میکنه میچسبونه به پیشونیش!

یه وقتایی،یه جاهایی،به یه کسایی باید گفت،
میم…….مثل مرد

 

زیباترین جملات عاشقانه برای همسر (متن عاشقانه زیبا)

 

من، جایِ تمام کسانی که دلتنگ نمی‌شوند برایت !
من، جایِ تمام کسانی که بی تابِ چشمهایت نیستن !
من، جایِ تمامِ کسانی که گفتند دوستت دارم و تو ماندی و ان ها نماندند!
من، جایِ تمامِ – یادم تو را فراموش – ها
من، اصلا جای خودِ خدا هم دلم برایت تنگ شده

 

زیباترین جملات عاشقانه برای همسر (متن عاشقانه زیبا)

زیباترین پست هاي‌ عاشقانه فیس بوک

 

بگذار مردم بگویند کفر می‌گوید.. گفتم مردم ؟ اصلا من را چه به مردم..! من را همان خدا که چشمانِ تو را آفرید تا من دیوانه ات شوم کافیست ! همه ی چیز زیرِ سرِ همین خداست که تو را بی هیچ دلیلی آنقــــدر برایِ دلِ من عزیز کرده که حتی به وقتِ دلگیری دلتنگت باشم. همین خدایی که میداند تو گذرت هم به این حوالی نمیخورد؛ اما باز کلمات را وادار به نوشتن برای تو میکند… من ؛ جای تمام کسانی که کنارت هستند، جای تمام کسانی که تو را می‌بینند، جای تمام کسانی که در قابِ چشمانت جا دارند،جای تمام کسانی که تو هر روز از حوالیِ شان گذر میکنی؛ دلم برایت تنگ شده…

 

زیباترین جملات عاشقانه برای همسر (متن عاشقانه زیبا)

متن هاي‌ عاشقانه فیس بوک

 

دست هایت پل آرزوهای من
آغوشت امن تـرین جای دنیـا
نوازش هایت مرهم کهنه زخـم هایم
چشم هایت ساحل آرامش دل طوفان زده ام
پلک نزن ؛ بگذار اسارتم رابه نظاره بنشینم
واما …
لب هایت گرمابخش بر دل ســردم
واااای اگر سهم من از زنـدگی تو باشـی
میان آتش مثال ابراهیم خواهـم رفت

 

زیباترین جملات عاشقانه برای همسر (متن عاشقانه زیبا)

 

درد داره…
یکی میشه…
همه ی ي زندگیت…
ولی هیچ جای …
زندگیت …
حضور نداره…

 

زیباترین جملات عاشقانه برای همسر (متن عاشقانه زیبا)

جملات عاشقانه غمگین

 

دلم از داغ نامردى؛
نسیمی سرد میـــخواهد…

میان قحطی مرهم؛
دلى هم درد میـــخواهد…

مگر یادت نمى آید؛
در آغاز محبت ها…

شبى گفتم در گوشت؛
” رفاقت مرد میـــخواهد “

 

زیباترین جملات عاشقانه برای همسر (متن عاشقانه زیبا)

 

کنارم که باشی…
خورشید هم به بودنت..
حسادت خواهدکرد..
دیگر..
ماه را..
نمی‌دانم..!!

 

زیباترین جملات عاشقانه برای همسر (متن عاشقانه زیبا)

زیباترین جملات عاشقانه

 

تنهایی
سطر آخر شعرهای من است
همیشه
دلتنگی
اشک
آه…
پایان تمام عاشقانه هاي‌ دنیا
غم انگیز است

 

زیباترین جملات عاشقانه برای همسر (متن عاشقانه زیبا)

جدید ترین جملات عاشقانه

 

با من برقص حال و هوایت عوض شود
طوری‌كه عاشقانه فضایت عوض شود
اسم مرا بگو، که به معنای تازه اي است
هر دفعه اي که لحن صدایت عوض شود

 

زیباترین جملات عاشقانه برای همسر (متن عاشقانه زیبا)

جملات عاشقانه و احساسی

 

خوشبختی یعنی
درخاطر کسی ماندگاری
که لحظه هاي‌ نبودنت را
با تمام…
دنیا معامله نمی‌کند

 

زیباترین جملات عاشقانه برای همسر (متن عاشقانه زیبا)

متن عاشقانه زیبا

 

تو را نه عاشقانه
نه عاقلانه
و نه حتی عاجزانه
که تو را عادلانه در آغوش می‌کشم
عدل مگر نه ان است که هر چیز سر جای خودش باشد؟؟!

 

زیباترین جملات عاشقانه برای همسر (متن عاشقانه زیبا)

جملات عاشقانه زیبا

 

روزی به تمام این بی قراری ها می خندي
و ساده از کنارشان می گذری”
این قشنگترین دروغی ست
که دیگران
برای آرام کردنت به تو میگویند…!

 

زیباترین جملات عاشقانه برای همسر (متن عاشقانه زیبا)

جملات عاشقانه کوتاه

 

ساحل دلت رابه خدا بسپار ؛
خودش قشنگ ترین قایق
را برایت می فرستد

 

زیباترین جملات عاشقانه برای همسر (متن عاشقانه زیبا)

جملات عاشقانه غمگین

 

پایان شب من باش ؛ چون جاے درنگے نیست
جز عشق براے ما ؛ پایان قشنگے نیست …

 

زیباترین جملات عاشقانه برای همسر (متن عاشقانه زیبا)

زیباترین جملات عاشقانه

 

تلافی کن تمام نبودنت را
وقتی تمام راه ها
بن بست بود
مرا به خیابانی بی انتها
مهمان کن…

 

زیباترین جملات عاشقانه برای همسر (متن عاشقانه زیبا)

جدید ترین جملات عاشقانه

 

کوتاهی زمان را وقتی فهمیدم که در کنارت بودم ؛
و طولانی بودن ان را وقتی فهمیدم که در انتظارت بودم ؛
حالا که من دلتنگم زمان ایستاده …

 

زیباترین جملات عاشقانه برای همسر (متن عاشقانه زیبا)

جملات عاشقانه زیبا

 

ز تمام بودنی ها
تو همین از انِ من باش!
که به غیر با تو بودن
دلم آرزو ندارد..!

 

زیباترین جملات عاشقانه برای همسر (متن عاشقانه زیبا)

جملات عاشقانه و احساسی

 

حال من
دماسنـــج حال توست
وقتي‌ خوبي
گرمتریڹ آغوش‌ها را در آستین دارم
بد ڪه باشد حالت
خودم ڪه سهل است
تمام دنیا یخ مي‌زند از
سردی لبخنــدم

زیباترین جملات عاشقانه برای همسر (متن عاشقانه زیبا)

بیا واژه ها را عوض کنیم
“شبت بخیر”
دیگر حلاوتِ قبل را ندارد
بیا آرزوی دیگری کنیم برای هم
مثلا بگوییم
“شبت بی فکر”…

 

زیباترین جملات عاشقانه برای همسر (متن عاشقانه زیبا)

 

تنها چیزی ڪ برام گذاشتی
خجالت کشیدن
از آدمایی هست که از تو
در مقابلشون دفاع میکردم…

 

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها